Blog

Mart 20, 2018

Mutfak Modelleri

Özellikle büyük mutfak sahiplerinin daha çok ilgisini çeken ada mutfak modellerinde son trendler, pratik çözümler ve alternatif düzenlemeler neler hep birlikte bir göz atalım…

Ada tipi mutfak modelleri, mutfağın tam ortasında oluşturulan ve çevresinin açık alanlara sahip olduğu mutfak tiplerinden. Dolayısıyla ekstra bir mutfak masasına ihtiyacınız yok. Ortadaki adanın çevresine yerleştireceğiniz yüksek sandalyeler ile düzeni sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yandan ada mutfakların en fonksiyonel tarafı üzerinin tezgah olarak, alt kısmının da komple raflı ve kapaklı dolap olarak kullanılabilmesi.

Bu fonksiyon sayesinde mutfak dolaplarına sığdıramadığınız parçaları ada mutfakta tezgah altına organize edebilir, mutfakta yerden tasarruf ederek ferah ve keyifle vakit geçirilebilecek bir mekan tasarlamış olursunuz.

Ada mutfakların orta kısımlarının birden fazla rafları sayesinde bu bölümleri ister kitaplık, ister yemek servis gereçleri için, isterseniz de evcil hayvanınızın su ve mama kapları için değerlendirebilirsiniz.

Tüm bu işlevler düşünüldüğünde klasik mutfak tiplerine kıyasla ada mutfak modelleri, son derece kullanışlı ve pratik.

 

 

Dekorasyon ,
About Konya Koltuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.