Blog

Aralık 27, 2016

Konya Sedir | Şark Odası | Mobilyalı Sedir ve Şark Odaları

Konya Sedir, Konya şark odası, Konya yer minderi dikimi, mobilyalı şark odaları ve sedir üretimi ile Türkiyenin dört bir yanına imalattan satış hizmetleri ile kaliteyi ayağınıza kadar en kaliteli haliyle getiriyoruz. Üretimlerimiz tamamen “özel ölçü olarak satılmaktadır” hiçbir şekilde hazırda ürün bulunmamaktadır. Siz odanızın ölçülerini veriyorsunuz biz odanızın ölçülerine göre hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Mobilyalı veya mobilyasız Sedir veya şark odanız için doğru yerdesiniz.

Konya Sedir ve Şark Odası

Sedir ve Şark Odası üretimlerimiz Konya merkezde olmakta ve Konyanın tüm ilçeleride dahil olmak üzere Türkiyenin her yerine üretim imkanı ile ayağınıza kadar hizmet sunmaktayız, Konya dışı ürünlerimiz Kargo dahilinde yollanmaktadır. Konya Merkez siparişlerimiz kendi servis araçlarımız ile evlerinize kadar hem yerinde ücretsiz keşif hem teslimat imkanından faydalanmaktadır.

Sedir ve Şark odası Konforu

Konforundan ödün vermeyen Sedir ve Şark odası koltuk imalatı ve köşe takımı imalatı üzerine çalışmalarımız olduğu için çok rahatlıkla söylemek gerekirse Tarihi bir keyif olsa gerek bizler nesil olarak Sedir ve şark odasında oturduğumuz zaman daha farklı rahatlık veriyor. “Sedir ve Şark Odası odanıza duvardan duvara kurulumu ile odanıza en güzel dolduran Dekorasyon şeklidir.

sedir-sark2 sedir-sark5 sedir-sark4

Sedir Şark Odası , , , , , ,
About Konyakoltuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.