Blog

Eylül 2, 2017

İnegöl Koltuk Modelleri

Konya’da inegöl Koltuk Modellerini bulabileceğiniz birden fazla mağaza bulunmakta fakat inegöl koltuk modellerini konya’da imalatçısından nereden bulacağınıza gelince sizlere o konu hakkında bilgi paylaşımı yapalım

İnegöl Koltuk Modelleri

2017 yılı sezonunun son günlerine girerken paylaşmış olduğumuz bu yazımızda inegöl koltuk modellerihakkında biraz bilgi paylaşımı yapalım istedim. Gerçekten inegöl Koltuk Takımı konusunda uzman bir yeremi sahip öncelikle bu konuyu ele almak istedim. Kalite asla bölge ile bağdaştırılmaz öncelikle bu sözümü söylemek isterim, son zamanlarda illaki inegöl kendisinden çok fazla söz ettirmekte ama gel gelelim inegölde üretilen bütün mobilyalar kaliteli ve bundan sonrası içinde kaliteli olacak anlamına gelmemekte inegölün en büyük avantajı ekip çalışmaları ve modelisler ile ortaklaşa bir çalışma yürütmesi olmuştur. Yılda en az 2 defa kurulan Mobilya Fuarları  ile üretmiş olduğu mobilyaları çok güzel tanıtmakta ve Türkiye’nin dört bir yanına ihraç etmektedir. Pekala gelelim Konya neden bu kadar geri kalmış durumda mobilya ile alakalı olarak. Aslında son 2 yıldır çokta fazla geri kaldığı söylenemez lakin yinede takip etmiş olduğu il ve ilçe Bursa/inegöl olmakta. bundan yıllar öncesine gidecek olursak özellikle klasik koltuk takımları dönemine başta olan il  Ankara olmaktaydı. öncelikle söylemem gerekiyorki ne şimdi nede geçmişte Koltuk ve mobilya alanında İstanbul Mobilyaları herdaim farklı kullanıcılara ve birinci sınıf kaliteye ülkemizde en çok önem veren il olmuştur.

Konya İnegöl Koltuk Modelleri

Pakala Başlığımızda bulunan konu için Konya’da inegöl Kotluk takımları benzari, kalitesi, ve renk seçenekleri aynı şekilde üretim yapan yokmu diyecek olursanız başta bulunmuş olsuğunuz sayfanın ürünlerini incelemenizi tavsiye ederim, Kelitesinden ve garantisinden ödün vermeyen tek firma olma özelliğini kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Koltuk Takımları , , ,
About Konyakoltuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.