Blog

Mart 23, 2018

Evinizin Daha İyi Görünmesini Sağlamanın Yolları

Çoğu zaman evinizin iyi görünmesi için fazla vakit harcamanız gerekir. Oysa küçük dokunuşlar evinizin iyi görünmesi için çoğu zaman yeterli olacaktır. Bunları evinizin güzelleşmesi için “basit yollar” olarak adlandırabilirsiniz. Biz basit yollar için ‘evinizi güzelleştirmek için on dakika veya daha az zaman ayırdığınız düzenlemeler’ diyoruz.

Dağınıklığı Toparlayın

Evlerinizde muhtemelen dağınıklığı toparladığınız bir kutunuz vardır: Çalışma kağıtları ve eşyalar için. Bunları kullanmaktan çekinmeyin ama daha önemlisi evinizi her zaman aynı düzende görmelisiniz. Bunun için işe başlamadan önce odalarınızın fotoğrafını çekebilir, böylelikle neyin yanlış gittiğini ve dağınık olduğunu daha iyi anlayarak görünen yerleri toparlayabilir ve işinizi pratik olarak çözümleyebilirsiniz.

Bir Şeyleri Bırak

Daha nefes alınabilir ve enerjisi yüksek bir ev için bazen bazı küçük eşyalarınızdan vazgeçmeniz gerekir çünkü yıllar geçtikçe evinizde fazla eşyalar birikmeye başlar. Bunlar sizin için güzel eşyalar olabilir ve hangisinden vazgeçeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz ama unutmayın ki birkaç eşyadan kurtularak daha nefes alınabilir bir ev düzenleyebilisiniz.

Üstelik eşyalarınızdan vazgeçerken atmanız da gerekmiyor. Eşyalarınızı başka bir odaya taşıyabilir veya kısa süreliğine deponuza kaldırabilirsiniz.

Mobilyalarınızı Biraz Öne Alın

Mobilyalarınızı evinizde duvarlara yaslamayın. Onları birkaç santim öne almak hem evinizin enerjisini yükseltecektir hem de daha ferah bir ev sunacaktır. Eğer odalarınız yeterli genişlikteyse dönem dönem mobilyalarınızın yerlerini de değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Çiçek Ekleyin

Çevrenize dikkatli bakarsanız güzel evlerin ortak özelliğinin canlı çiçekler olduğunu fark edeceksiniz. Doğal bir dokunuş katacak çiçekler, odanıza canlılık katar ve evinizin modern çizgisini yumuşatır

 

Dekorasyon ,
About Konya Koltuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.