Blog

Mart 13, 2018

70’lerin Çılgın Dekorasyon Trendleri

 

Son yılların en sükse yapan trendlerinden 70’ler konsepti dekorasyonda da adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Dikkat çekici renkler, göz alıcı desenler ve sıra dışı tasarımların bir arada kullanıldığı 70’ler akımında hiçbir sınır yok. Bazılarına fazla abartılı gelebilecek bu trendde renklerin gücünü bir kez daha anlıyoruz. Eğer dekorasyon konusunda cesur olmak istiyorsanız, desen oyunlarından ve dikkat çekici renklerden korkmamanız gerekiyor. Hadi gelin! 70’lerin çılgın tasarımlarına göz atalım…

Portakal bahçesi gibi odalara hazırlıklı olun! 🙂 Neden mi? Çünkü turuncu 70’ler de en çok kullanılan renklerden biri. Tek bir objede değil, duvarda, mobilyada, aydınlatmada kullanarak biraz doz aşımı yapılıyor.

Duvarlarınız çıldırıyor! 70’ler modasına ayak uydurmak istiyorsanız, duvar kâğıdınızı en sıra dışı olanlardan seçin. Bu trendin olmazsa olmazı rengârenk geometrik desenli duvar kâğıtları.

 

Uyumsuzluğun uyumu hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. 🙂 Seçtiğiniz her koltuk farklı renk ve desende, duvarların her biri farklı tonda ve iç içe geçmiş birden fazla tarz. İşte 70’ler salonunuz hazır..

Dekorasyon ,
About Konya Koltuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.